Saugus Kompiuteris Jūsų namuose

Gyvename skaitmeniniame amžiuje, kai technologijos tobulėja greičiau nei spėjame jas sekti, su jomis apsiprasti. Nenuostabu, kad mūsų vaikai susiduria su tuo anksčiau nei mes, kad dažnai technologijų poveikio ir įtakos mūsų vaikų raidai mes negalime nei tinkamai įvertinti, nei laiku užkirsti.

Kadangi dauguma tėvų nėra ir negali būti kompiuterių specialistai, o poreikį valdyti šį šeimos nariu betampantį geležies gabalą vistiek turi, nusprendėme atidaryti rubriką „Saugus Kompiuteris“ kurios pateiksime visą eilę parankių patarimų ir programų, padėsiančių užtikrinti saugų Jūsų ir Jūsų vaikų darbą juo.

Pirmas šio ciklo pasiūlymas – programa leidžianti valdyti vaiko laiką leidžiamą prie kompiuterio. Mes stengsimės Jums pateikti tik nemokamus produktus, o atskirais atvejais rekomenduosime ir kainuojančias, komercines programas kuomet nerasime nemokamos tinkamos alternatyvos.

Šiuo atveju pateikiama programa yra nemokama. Ją galite atsisiųsti tiesiog čia. Į jūsų kompiuterį atkeliaus byla su plėtiniu „.msi“, kuri įdiegs laiko paskaitos programą į Jūsų kompiuterį. Štai čia rasite video pamokėlę „Diegimo instrukcija“ atsidarysiančią naujame lange ar skirtuke, priklausomai nuo Jūsų naršyklės nustatymų.

Dabar, kai jau įsidiegėte programą „Romaco Timeout“ čia rasite pamokėlę, kaip sustyguoti ją efektyviai laiko kontrolei –Tinkinimo instrukcija.

Įrašas paskelbtas temoje Saugus Kompiuteris, Straipsniai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

1 komentaras

  1. seo marketing sakė:

    Labai informatyvus postas. seimosbankas.lt Ačiū, kad radote laiko pasidalinti savo nuomone su mumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Norėdami pamatyti užduotį, turite aktyvuoti Javascript